Luxusné postele Chantal Thomass

LIMITOVANÁ KOLEKCIALogo treca
Exkluzívne Vám prinášame vysoké luxusné postele, ktoré boli vytvorené ako limitované edície. Tieto jedinečné luxusné postele sú vyrábané rešpektovanou francúzskou firmou Treca pod záštitou zvučných mien ako Trump a Chantal Thomass, ktoré sú synonymom najvyššej kvality a luxusu.

SPÁNOK NA VYSOKEJ NOHE, NAVYŠE VO ZVODNOM ŠTÝLE
Postel je miesto zvodnosti tak, ako je aj spodná bielizeň symbolom zvodnosti. Predstavte si posteľ, ktorá Vám umožní komfortný spánok a zároveň premení Vašu posteľ v kráľovskú zvodnosť.
Na český trh prinášame NOVINKU v podobe luxusných postelí kolekcie „Secrets d´Alcoves“ navrhnutou poprednou svetoznámou návrhárkou spodnej bielizne Chantal Thomass.
Spodná bielizeň, krajky, korsety, farvy a tvary, jednoducho pozvanie k ženskosti a zmyselnosti, akú sme ešte vo svete postelí nikdy predtým nevideli.


Ako sa vlastne podarilo prepojit zvodné krajčírstvo s výrobou postelí? V oboch prípadoch sa jedná o spojenie remesla a náročnosti spracovania. Rukopis návrhárky spodnej bielizne je rozpoznateľný aj vďaka použitiu celkom nových materiálov pre výrobu postelí. Tieto materiály je možnosť vidieť v jej kolekciách: krajka na priečeli postele, tkané šnurovačky na matraciach, mašličky, hravé lemovanie…taká istá dráždivosť ako u spodnej bielizne! Výsledkom unikátneho prepojenia sveta zvodnosti a designu postelí sú perfektne spracované, pohodlné postele v originálnych materáloch, farbách a proporciách.


Vyberať si môžete z 5-tich unikátnych modelov vo farebnom prevedení od rozkošnej ružovej až po elegantnú jemnú šedú. Zároveň tieto postele dostali i krásnu obuv, ktorú by im mohla závidieť nie jedna milovníčka črievičiek. Nohy postele sú totiž stvorené v tvare elegantných lodičiek na vysokom podpätku.


Je potrebné myslieť aj na pohodlie a komfortný odpočinok pre rýchlejšiu regeneračnú silu. Posteľ nevyužívame výhradne k spánku, ale taktiež k relaxácii, napr. k čitaniu kníh, sledovaniu televízie, k práci na počítači a pod. Pri takých činnostiach avšak neprospieva chrbtici podloženie ramien či hlavy vankúša.Postel Treca limitované kolekce Chantal Thomass, model Romance

 


Postel Treca limitované kolekce Chantal Thomass, model Frivolité

 


Postel Treca limitované kolekce Chantal Thomass, model Poeme

 


Postel Treca limitované kolekce Chantal Thomass, model Insolence

 


Postel Treca limitované kolekce Chantal Thomass, model Reverie

Kontakt

KORUNNÍ 2569/108b VINOHRADY, PRAHA 10
PO - PÁ 10:00h - 18:00h
Váš individuálny termín návštevy mimo otváraciu dobu možno dojednať na tel.: +420 773 503 100
sales@postele-ls.cz | www.postele-LS.cz